ROBHOL FREESKI KEMPY

Již pár sezón pořádám kempy pro děti. Letní kempy slouží jako příprava na zimní sezónu. V létě dopadáme bezpečně do vody, takže si děti vyzkouší skákat, naučí se správně dotáčet různé rotace, a zkusí si i salta. 

Předpokladem účasti na kempech (zimních ale i letních!) je minimálně střední úroveň lyžování a věk 8-60 let.

Robhol-zimni-freeski-kempy-2019

AKTIVITY V KEMPU

Účast na letním kempu zaručí dětem, že se naučí skákat, dopadat ale také  i padat bezpečně pod vedením nejlepšího coache v Čechách. Děti také poznají nové kamarády se společnými zájmy a nadšením pro sport. Získají nadhled a budou si jistí ve chvíli, kdy začnou skákat na sněhu.

Součástí kempů je mimo jiné videocoaching. Děti jsou v průběhu treninku natáčeny  a po sléze jsou tyto záběry promítány na plátně. Díky tomu vidí své nedostatky a na co je třeba se příští trenink  zaměřit. Je ověřeno, že díky videocoachingu mají děti velice rychlý progres.

Jako motivaci mám pro účastníky připravené věcné ceny od sponzorů a kromě kamarádů získají fotky a v případě zájmu i videa z průběhu kempu. Co si zaručeně odnesou je spousta zážitků, energie a větší jistotu na lyžích.

TERMÍNY

Letní kempy
16. - 19. 8. 2018

Zimní kempy
10. - 13. 1. 2019
 7. - 10. 2. 2019
14. - 17. 3. 2019

MÍSTO KONÁNÍ

Letní kempy
Nový Hrozenkov
Most
Area 47 (Rakousko)

Zimní kempy
K2 SNOWPARK
Vítkovice v Krkonoších

Všechny destinace mám osobně vyzkoušené. Již jsem zde opakovaně kempy pořádal a vím, že je zde kompletní zajištění, ať už se to týká ubytování, kvalitní stravy nebo technického zázemí. 

NAPIŠTE MI

Rád Vám poskytnu více informací o mých kempech.